Шаблон:Олимпијада

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Грешка во Lua: Грешка во изразот: Неочекуван оператор < Зимски олимписки игри
Град-домаќин
Свечено отворање
Свечено затворање
Стадион
Икона за документација Шаблонска документација[создај]