Шаблон:Обележје

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Шаблон:Ознака)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Овој шаблон за одржување е дел од проектот Википедија, а не самата енциклопедија. Служи автоматски да додава слики во Категорија:Обележја.

Поврзано: оваа податотека на Ризницата.