Шаблон:Нормативна контрола/SELIBR

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

LIBRIS: {{{1}}}

Икона за документација Шаблонска документација

Ова е потшаблон на шаблонот {{Нормативна контрола}}; повеќе ќе прочитате на Шаблон:Нормативна контрола/doc