Шаблон:Нормативна контрола/GND

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

GND: {{{1}}}

Икона за документација Шаблонска документација

Ова е потшаблон на шаблонот {{Нормативна контрола}}; повеќе ќе прочитате на Шаблон:Нормативна контрола/doc