Шаблон:Неслободна екранска снимка

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Користете го овој шаблон за означување на екрански снимки на веб-страници заштитени со авторски права.

Видете исто така[уреди извор]