Шаблон:Наведен simbad

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

„Title“. SIMBAD. Центар за астрономски податоци во Стразбур.  (англиски)

Икона за документација Шаблонска документација[создај]