Шаблон:Користи Инфокутија-населено место

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Шаблонов е наменет за шаблони што се повикуваат на {{Инфокутија-населено место}}.

Ги става во Категорија:Шаблони што се повикуваат на Инфокутија-населено место.