Шаблон:Корисник Firefox

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Firefox Овој корисник придонесува користејќи Mozilla Firefox.

Белешки за користење[уреди извор]

  • {{Корисник Firefox}} — ја дава сликата User browser firefox.png
  • {{Корисник Firefox|2}} — ја дава сликата Fairytale firefox.png
  • {{Корисник Firefox|3}} — ја дава сликата Firefox LiNsta.png