Шаблон:Корисник моментална старост

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
0 Овој Википедијанец има 0 години, 0 месеци и 0 дена
на 17 ноември, 2019.
Користење[уреди извор]

{{Корисник моментална старост|ден=16|месец=08|година=1982}}

37 Овој Википедијанец има 37 години, 3 месеци и 1 дена
на 17 ноември, 2019.