Шаблон:Корисник САД

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of the United States.svg Овој корисник живее во Соединети Американски Држави.
Овој шаблон е за корисници кои живеат во Соединети Американски Држави