Шаблон:Координати-наслов d

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Координати: {{{1}}}° {{{2}}} {{{3}}}° {{{4}}}

Оваа шаблонска документација е превметната од Шаблон:Координати-наслов d/doc [уреди]

Овој шаблон ги сместува координатите во горниот десен агол на статиите, под хоризонталната линија под името на статијата.