Шаблон:Инфокутија Личност ii

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Инфокутија Личност ii
Икона за документација Шаблонска документација

Шаблоновприкажува втора {{Infobox person}} со податоци преземени од Википодатоците за споредба само во прегледен режим.