Шаблон:Знамеикона/core

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

[[File:{{{flag alias}}}|22x20px|border |alt={{{alias}}}|link={{{alias}}}]]

Икона за документација Шаблонска документација[создај]