Шаблон:ЗнамеМОК

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

[[Податотека:{{country_flag_IOC_alias_{{{1}}}|||}}|22x20px|border]] [[{{country_IOC_alias_{{{1}}}|}} на Олимписките игри |{{country_IOC_alias_{{{1}}}|||}}]]

Икона за документација Шаблонска документација[создај]