Шаблон:Златнаѕвезда

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

10 титули

Појаснување[уреди извор]

{{златнаѕвезда|причина}}

причина
незадолжителен параметар, „кога клубот ќе освои 10 титули“

</nowiki>==Пример==

  • {{златнаѕвезда}} -> 10 титули