Шаблон:Елемент-ќелија-ѕвездичка

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
style="text-align:center; vertical-align:middle; " | 1 asterisk
Икона за документација Документација за предлошка[создај]