Шаблон:Впмеднав

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Опис и употреба[уреди извор]

Овој шаблон (чие име е кратенка од вики-проект-медицина-навигација) е навигациона кутија за поважните проектни страници и места во служба на ВикиПроект Медицина.

За употреба, само ставете го кодот {{впмеднав}} при врвот на страницата.