Шаблон:Видови зоолози по националност

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Класификација: Луѓе: По занимање: Научници: Биолози: Зоолози: [[:Категорија:{{{Занимање}}}|{{{Занимање}}}]]: [[:Категорија:{{{Занимање}}} по националност|По националност]]: {{{Националност}}}
поврзано: [[:Категорија:{{{Земја}}}|{{{Земја}}}]]: [[:Категорија:{{{Националност}}}|{{{Националност}}}]]: [[:Категорија:{{{Националност}}} по занимање|По занимање]]: [[:Категорија:{{{Придавка}}} научници|Научници]]: [[:Категорија:{{{Придавка}}} биолози|Биолози]]: [[:Категорија:{{{Придавка}}} зоолози|Зоолози]]: {{{Занимање}}}

Поврзано:

Категорија:Зоологија
[[:Категорија:{{{Поле}}}]]

[[Категорија:{{{Занимање}}} по националност|{{{Националност}}}]] [[Категорија:{{{Придавка}}} зоолози|{{{Занимање}}}]]