Шаблон:Белешка за шаблони за слики

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа предложна документација е превметната од Шаблон:Белешка за шаблони за слики/doc [уреди]

Првиот параметар (име на шаблонот) е задолжителен, а вториот (страница на алтернативна ознака) не е.

Други шаблони за категории[уреди извор]

За именски простори

Одржување