Шаблон:Јд-Тр-Вл

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
PD-icon.svg Оваа слика е прегласена за Национално богатство од владата на Турција, и како таква се смета дека му припаѓа на јавниот домен. Видете авторско право и [1].
Flag of Turkey.svg