ФК Сливнички Бранови

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

ФК Сливнички бранови е македонски фудбалски клуб од село Сливница, Општина Ресен. Клубот се натпреварува во Општинска Фудбалска Лига Ресен.