ФК Младост (Кривогаштани)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

ФК Младост е македонски фудбалски клуб од село Кривогаштани, од истоимената Општина Кривогаштани.

Soccer template.gif Оваа статија од областа на спортот е никулец. Може да помогнете со нејзиното уредување!