ФК Вардино

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

ФК Вардино е македонски фудбалски клуб од село Вардино, Општина Демир Хисар. Клубот настапува во 3 МФЛ - Југозападен регион.