Термин.мк

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Термин.мк
Типвеб сервис
Oснована2014
СедиштеСкопје, Македонија ул. Никола Вапцаров, бр.2/3 Скопје, Македонија
Клучни личности
ДејностМаркетинг, Дигитален маркетинг
Производион-лајн услуги
ПодружнициЕвропа
Порталhttps://www.termin.mk

Термин.мк (познато и како: Termin.mk) — веб базирано решение и алатка за брза и ефикасна резервација на посакуваните термини на своите корисници.[1]

Мисија[уреди | уреди извор]

Мисијата на оваа страница е на своите корисници да им заштеди време преку едноставно, функционално и сигурно веб засновано решение, кое ќе им овозможи најбрзо и најлесно да стигнат до посакуваниот термин на посакуваното место.

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. „Термин.мк“. termin.mk. конс. 2018-09-12.