Тврдина Бела Стена

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Тврдина Бела стена
Општи податоци
ГрадВалево
ЗемјаСрбија


Тврдината Бела стена се наоѓа во близина на градот Валево, Србија.