Список на теленовели

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

2006 - 2009[уреди | уреди извор]

Мексико (Телевиса)[уреди | уреди извор]

Колумбија / САД[уреди | уреди извор]

Аргентина[уреди | уреди извор]

Бразил (Глобо)[уреди | уреди извор]

Хрватска[уреди | уреди извор]