Список на соработници со државна безбедност

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е список на соработници со државна безбедност издадена од Комисија за верификација на фактите на Македонија[1].

Наводи[уреди | уреди извор]