Подигања на Dandarmkd

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа службена страница ги прикажува сите подигнати податотеки.

Список на податотеки
Датум Име Минијатура Големина Опис
23:45, 5 февруари 2018 Makedonija - Luksemburg kosarka (Sala Jasmin 2016).jpg (податотека) 187 КБ {{Слика-опис |Опис=Квалификациски натпревар меѓу кошаркарските репрезентации на Македонија и Луксембург за Евробаскетот 2017, одигран во с...
19:57, 12 февруари 2017 Kup 2017 logo.jpg (податотека) 51 КБ {{Податоци за неслободна слика |Опис =Лого на Купот 2017 |Извор =http://www.basketball.org.mk |Дел =Цел |Ниска_резолуција =Не |други_информации = }} {{Образложе...
18:43, 27 декември 2016 Kolt band (2014).jpg (податотека) 45 КБ {{Податоци за неслободна слика |Опис =Прва промотивна фотографија |Извор = |Дел = |Ниска_резолуција = |други_информации =Приватна фотографија...