Придонеси на корисникот Natasha 97

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

27 мај 2015

7 септември 2014

1 февруари 2014

16 ноември 2013

5 мај 2012

27 април 2012

7 ноември 2011

  • 22:3322:33, 7 ноември 2011 разл истор +688 Н КлетнициСоздадена страница со: '''Клетници'''''Закосен текст'' е генијално дело на писателот ''Виктор Иго'', книга која ...

5 мај 2011

10 февруари 2011

31 јануари 2011