Придонеси на корисникот Lfahlberg

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

16 декември 2016

29 април 2015

13 декември 2014

4 декември 2014

3 декември 2014

29 ноември 2014

28 ноември 2014

1 септември 2014

14 август 2014

11 август 2014

30 јуни 2014

8 јуни 2014

16 мај 2014

14 март 2014

9 март 2014

8 март 2014

  • 10:5410:54, 8 март 2014 разл истор +18.399 Н БијекцијаКомплетирање на група статии - сурјективна функција, инјективна функција, бијективна функција

27 февруари 2014

19 февруари 2014

18 февруари 2014

12 февруари 2014

11 февруари 2014

10 февруари 2014

5 февруари 2014

30 јануари 2014

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).