Придонеси на корисникот Kristina Kalemdzikj

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

21 април 2018

  • 17:5417:54, 21 април 2018 разл истор +2.415 Н Жозеф ЖофрСоздадена страница со: ==Жозеф Жофр== '''Жозеф Жофр''' (Marshall Joseph Jacques Césaire Joffre) бил француски маешал. Тој бил ком...

26 август 2017

23 јуни 2015

21 јуни 2015

20 јуни 2015

14 јуни 2015

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).