Придонеси на корисникот Gordi

Корисничка со 2.721 уредување. Сметката е создадена на 29 септември 2008.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

4 мај 2023

3 мај 2023

2 мај 2023

20 април 2023

21 септември 2022

19 јули 2022

6 мај 2022

14 март 2022

6 март 2022

4 март 2022

2 март 2022

26 февруари 2022

15 јануари 2022

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).