Придонеси на корисникот

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овој корисник е блокиран. Последните ставки во дневникот на блокирања, за ваша информација се дадени подолу:

  • 15:02, 10 август 2020 Ehrlich91 разговор придонеси го блокираше корисникот DIY PC Repairs разговор придонеси со истек 3 месеци (оневозможено создавање кориснички сметки, блокирана е-поштенска адреса, без можност за уредување на својата разговорна страница) (повторливо однесување со внес на непотребни и неенциклопедиски информации)
Преглед на целиот дневник
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).