Придонеси на корисникот Пакко

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

11 август 2022

1 август 2022

14 јули 2022

9 јули 2022

1 јули 2022

16 март 2022

12 март 2022

24 јануари 2022

  • 11:5311:53, 24 јануари 2022 разл истор +2.835 Н Николај С’бевСоздадена страница со: '''Николај Јорданов С’бев''' ({{lang-bg|Николай Йорданов Събев}}) е бугарски претприемач и политичар, пратеник во 47-то Народно собрание, министер за транспорт и врски во владата на Кирил Петков.<ref name="parliament.bg2">{{нмс|уеб_адрес=https://parliament.bg/bg/news/ID/5329|title=Пуб... тековно

21 декември 2021

17 декември 2021

30 септември 2021

1 декември 2020

8 мај 2020

7 мај 2020

12 август 2019

9 март 2019

1 февруари 2017

13 декември 2016

17 август 2016

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).