Разлика помеѓу преработките на „1670 во уметноста“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
'''[[1670]] година во [[уметност]]а''' содржи некои значајни настани.
 
== Настани ==
 
[[Категорија:1670 во уметноста| ]]
941.847

уредувања

Прегледник