Разлика помеѓу преработките на „Минхенски масакр“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: ms, ro, tr Брише: pl Менува: ar)
с (Бот Менува: fa:واقعه المپیک مونیخ)
[[en:Munich massacre]]
[[es:Masacre de Múnich]]
[[fa:حادثهواقعه المپیک مونیخ]]
[[fi:Münchenin verilöyly]]
[[fr:Prise d'otages des Jeux olympiques de Munich]]
3.985

уредувања

Прегледник