Категорија:Никулци за Филипините: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: ro:Categorie:Cioturi Filipine
с (Бот Брише: fi:Luokka:Filippiinit-tyngät)
с (Бот Додава: ro:Categorie:Cioturi Filipine)
[[ko:분류:필리핀에 관한 토막글]]
[[lt:Kategorija:Nepilni Filipinai]]
[[ro:Categorie:Cioturi Filipine]]
[[ru:Категория:Незавершённые статьи о Филиппинах]]
[[sv:Kategori:Filippinernastubbar]]
109.264

уредувања

Прегледник