Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Tha Casper“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
 
сеа? --[[Корисник:Tha Casper|tha Ca$per]] 23:57, 13 декември 2006 (UTC)
 
btw, јас веќе сум славен.. не си чул за мене бе? ц..ц..ц...--[[Корисник:Tha Casper|tha Ca$per]] 23:59, 13 декември 2006 (UTC)
80

уредувања

Прегледник