Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Tha Casper“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Добро те/ве најдов.. Јас уште од дамна сум тука, ама ретко пишувам, ради презафатеност. Знаеш како е.. школо, ова-она.. ако ти кажувам у кои се организации членувам и кои се книги ги куцам у последно време ќе треба да се напише текст за мене на Википедија :) Малку тешко ми иде, не се снаоѓам баш на Википедијава. Комплицирано.. сеа баш читам помош, и куцам чат-пат.. ај поздрав... - [[Корисник:Tha Casper|Tha Casper]] 21:45, 13 декември 2006 (UTC)
Ќе биде полека, полека! Не се секирај! Пишувај повеќе статии од областа на правото и поздрави го Бумбар! :) - [[Корисник:Македонец|Македонец]] 20:46, 13 декември 2006 (UTC)
 
а бе јас што знам за право.. :) Компјутери, информатика, музика, рап, интернет, обнразование, политика, комунизам, општествени уредувања... тоа најмногу ми иде...
80

уредувања

Прегледник