Разлика помеѓу преработките на „Геб“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: ko:게브)
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[СликаПодатотека:Geb end Nut01.jpg|right|thumb|240px|[[Нут]] во човечка форма, и Геб со глава на змија]]
{| align=left
|-
941.847

уредувања

Прегледник