Разлика помеѓу преработките на „Гагаузи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: es:Gagauzos)
с (Бот: козметички промени)
|}
</div>
[[Категорија:Никулци за народи<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
 
[[Категорија:Никулци за народи<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Гагаузи]]
[[Категорија:Турски народи]]
941.847

уредувања

Прегледник