Разлика помеѓу преработките на „Вера Рафајловска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]
 
[[sr:Вера Рафајловска]]
941.847

уредувања

Прегледник