Разлика помеѓу преработките на „Јанаки Паскалев“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност |
име=Јанаки Паскалев |
портрет= |
941.847

уредувања

Прегледник