Разлика помеѓу преработките на „Анастасиј II“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Менува: en:Anastasios II; козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Анастасиј II<br />
| портрет=Solidus-Anastasius II-sb1463.jpg
941.847

уредувања

Прегледник