Прејди на содржината

Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:Данијел Московски)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Даниел Московски
| портрет=Danila_titularnik.jpg
941.847

уредувања