Прејди на содржината

416: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pa:੪੧੬
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: qu:416)
с (Бот Додава: pa:੪੧੬)
[[oc:416]]
[[or:୪୧୬]]
[[pa:੪੧੬]]
[[pi:४१६]]
[[pl:416]]
43.100

уредувања