Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1822 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Починати по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Починати по години|1822]]
{{deathyr|182|2}}
{{Commons cat|1822 deaths}}
5.082

уредувања

Прегледник