Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2003 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
__HIDDENCAT__
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, da, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, ko, la, lb, ml, ms, nn, no, nrm, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, th, tr, vi, zh)
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Родени по години|2003]]
{{birthyr|200|3}}
{{Commons cat|2003 births}}
5.082

уредувања

Прегледник