Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Категорија:Починати во 1942 година
с (Категорија:Родени во 1921 година)
с (Категорија:Починати во 1942 година)
[[Категорија:Партизани|Тал]]
[[Категорија:Родени во 1921 година]]
[[Категорија:Починати во 1942 година]]
5.082

уредувања

Прегледник