Ана де Стал: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Категорија:Починати во 1817 година
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Категорија:Починати во 1817 година)
 
[[Категорија:Родени во 1766]]
[[Категорија:Починати во 1817 година]]
5.082

уредувања

Прегледник